İzollu’da Kur’an Kursları Futbol Turnuvası Sona Erdi

 futbol

İlçemizde  yaz Kur’an kursları arasında gerçekleştirilen futbol turnuvası sona erdi.

Kale Müftülüğü ve Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğü tarafından organize edilen yaz Kur’an kursları arası futbol turnuvasına 8 takım katıldı.
Turnuva sonunda Kıyıcak Kur’an kursu takımı turnuvanın şampiyonu olurken, Düztarla Kur’an kursu takımı ikinci oldu.

Turnuva sonunda düzenlenen kupa ve madalya törenine, Kaymakam Mehmet Güder, İlçe Emniyet Amir Vekili Hüseyin İncirli, İlçe Müftüsü Abdullah Bekiroğlu ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Celal Genç, Kur’an kursu öğreticileri ve öğrenciler katıldı.

Törende konuşan Kaymakam Mehmet Güder, gençlerimizin spora önem vermeleri ve bu doğrultuda daha fazla çalışmaları gerektiğini söyleyen Güder, etkinliklerde emeği geçenlere teşekkür etti. Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Celal Genç ise yaptığı konuşmada, İlçemizde bu tür sportif, sosyal ve kültürel faaliyetlerin hız kesmeden devam edilecektir dedi.

Konuşmanın ardından turnuvada dereceye giren takım ve sporculara törene katılan protokol üyeleri tarafından kupa ve madalyaları verildi.

 

 

 

 

 

 

 

Kısa adres:

Yazar - 22 Ağustos 2017. Kategori Izollu Haberler. Bu yazıya yazılan yazıları RSS üzerinden takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorum yazabilir veya geri izlemede bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir