Kalede Doktor’un Yerini Görmelisiniz

 

İzollu Eşrafından ve “Öztop” ailesinin Kalp ve Damar Cerrahisi Doktoru Celal Öztop’un Kale ilçesinde baba ocağına kurduğu “Doktorun Bahçesi Mimoza Restuurant” dün Vali Ulvi Saran ve basın mensuplarına ev sahipliği yaptığını. “Kavurma yemek için haydi Kömürhan’a gidelim” diyerek Kömürhan’ı geçip Veli Palasa yol alanların daha 45. Kilometrede önüne çıkan bu muhteşem yere Doktor elinin değdiğinin belli olduğunu. Kavurma başta olmak üzere yemek çeşitleriyle de ilgi çeken Doktorun Bahçesindeki yeşiller arasındaki çardaklar da dinlenme imkanı bulabileceğiniz gibi mini hayvanat bahçesinde ki hayvanlarında oldukça ilgi çektiğini. Bu nedenle Kömürhan’a kavurma yemeye gitme yerine Doktorun Bahçesini tercih etmenizin doğru bir tercih olacağını.

http://www.malatyaguncel.com/news_detail.php?id=69992

 

Kısa adres:

Yazar - 07 Temmuz 2011. Kategori Izollu Haberler. Bu yazıya yazılan yazıları RSS üzerinden takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorum yazabilir veya geri izlemede bulunabilirsiniz.

Kalede Doktor’un Yerini Görmelisiniz için 13 yorum

 1. Murat Erdemoğlu

  Merhaba,
  Yapay olarak hazırlanmış bahçe, çok güzel doğasına ve hayvanlarına rağmen hafta sonu müşteri yoğunluğundan dolayı çekilmez oluyor. Müşteriyle ilgilenmeyen garsonlar, siparişinizi neredeyse masaya atıp gidiyor, üstelik bir de yalnız başınıza gitmişseniz. Ne yazık ki, yiyecekler daha kötü oluyor. Çoluk çocuğuyla gelmiş insanlar Doktorun Bahçesinde kötü davranışa ve kötü yiyecejkere katlanmak zorunda kalıyor. Yazık.

 2. hasan karataş

  arkadaşlar lütfen birazcık daha dikatlı olalım ilçemizin daha iyisine layık daha iyisini yapmaya çalışalım.işlerinizde başarıler dilerim

 3. murat kardaş gerçekçi olalım lütfen

 4. murat kardeşime katılıyorum.geç gelen sipariş,saygıdan yoksun bir ortam birde bütün bunların üstüne baba parasıyla şımarmış nezaketsiz bir oğlan çocuğu.daha ne diyeyim aile mekanından çok kamyoncu tesisi :(((

 5. NECMETTİN ÇİFTÇİ

  ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE İLÇEMİZE BÖYLE BİR TESİSİ KAZANDIRDIĞI İÇİN DR.YE TEŞEKKÜR EDELİM BENCE DR.NİN KENDİSİNE BU YAPILAN OLUMSUZLUKLARI SÖYLEMEK DAHA DOĞRU OLACAKTIR EMİNİM KENDİSİNİN BUNDAN HABERİ OLURSA BİRŞEYLER DÜZELECEKTİR.ALLAH RAZI OLSUN ADAM DÜŞÜNMÜŞTE BİR TESİS YAPMIŞ!
  YA ONCA ZENGİNLERİMİZ NE YAPTI İLÇEMİZE ALLAH İÇİN BİDE BUNA BAKIN
  İNŞALLAH DR.GİBİ BİRELİRİ ÇIKARDA DAHA İYİSİNİ YAPAR,NE DİYELİM.

 6. İlk açıldığı zamanlarda kaliteli hizmet veriyordu ama sonra doktor ayrıldıktan sonra hizmet kalitesinde gözle görülür bir düşme oldu. Sanırım işe sahip çıkmayınca, çıkanları da görür olduk

 7. Rusya’ dan sevgiler, saygılar..
  Gelip görmek nasip olmadı. bi gelicne kavurmasını yiyelim bakalım izollu mun

 8. lalehan onsekiz

  Facebookta Doktorun bahçesine girdigimde beğenenlerin ne kadar fazla olduğunu görünce burada olumsuz yorum yapan birkaç kişinin çevredeki rakip yelerin olduğunu düşünüyorum.Şehirden uzak kafa dinlemek için ideal bir mekan.Servis geç ve garsonlar yetersiz.Ama orası yol üstü yeri değil .Beklemeğe değer.Beğenmeyen bir daha gitmez.Doktor beyinde oradan gelecek paraya ihtiyacı yok sanırım.Sakaryada kurduğu diyaliz merkezlerine internetten bakınca açıkça görülüyor.Merak edenler için NEFROMED veÖZSA diyaliz merkezleri.Oradada şahane yerler kurmuş. Başarıları bol olsun sağlıklı olsun…..

 9. Sevilay Kurtulmuş

  Doktorun yeri baya bir yorum aldıgına göre gidilip görünülmesinde fayda vardır.

 10. fazla söze gerek yok keli,me oyununada ilçeyi baza alırsak güzel bi mekan.

 11. hiş gitmedim ama doğrusu ilgi çekici bir yere benziyor

 12. Bugüne kadar gittiģim en kötü mekanlardan biri hizmet temizlik yemekler ve hayvanların hali berbat kesinlikle uzak durulmalı

 13. Kesinlikle uğramak gerekir mekan dizayn düşünceler harika ötesi yemekler de beklenmeye tabiki değer et çünkü sonuçta bence pişme süresi dikkate alınmalı. ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir