Kale Kaymakamı Osman Bilgin Hem Kaymakam Hem Vali Yardımcısı

Vali Ulvi Saran, Kale Kaymakamı Osman Bilgin’i bazı projelerin koordinasyonunu yürütmesi için Vali Yardımcısı olarak görevlendirdi. Osman Bilgin, haftanın 2 günü Kaymakam olarak, 3 günü de Vali Yardımcısı olarak görev yapacak. Kuzey Çevre yolu, Tekno kent ve Sahil Yolu projeleri, Bilgin’in koordine edeceği projeler arasında yer alıyor. Kale Kaymakamı Osman Bilgin, “Malatya Vali Yardımcısı olarak görevlendirildim. Bazı projelerin koordinasyon görevi verildi. Kuzey Çevre yolu, Kayısı Akreditasyon Kurumu, Tekno kent, Hayvancılık Projeleri, Sahil Yolu, Karım Kenti gibi projelerin koordinasyon görevini yapacağım. Malatya iline hizmet etme yönünde elimizden geleni gayreti sarf edeceğiz” dedi.

Aynı anda kaymakamlık ve vali yardımcılığı görevinin zor olup olmayacağı ile ilgili soruya ise Bilgin, “Zor olmayacak. Yapılacak işlerden hepsi sistematik. Sistemi kurunca bir sıkıntı olmayacak. Koordinasyon ile ilgili olarak mesaimi biraz daha planlı kullanacağım” şeklinde cevap verdi.
Bilgin’in haftanın 2 günü Kaymakam olarak, 3 günü de Vali Yardımcısı olarak görev yapacak.

Kısa adres:

Yazar - 08 Aralık 2009. Kategori Izollu Haberler. Bu yazıya yazılan yazıları RSS üzerinden takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorum yazabilir veya geri izlemede bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir