Malatya izollu Sitemiz Hayırlı olsun

Değerli Malatya kale izollu hemşerilerimiz,

Sizlerle birlikte çıktığımız bu yolda hergün biraz daha büyümekteyiz.  Geçen zaman içinde 1000 üyeye yaklaştık ve Kale izollu’ nun en aktif sitesi olmuş bulunmaktayız.. Sizlere daha güzel hizmet verebilmek için sitemizi yenilemeye karar vermiştik.. İşte yenilenen Malatyaizollu.Com sitemizle karşınızdayız.. Beğeneceğinizi ümit ettiğimiz sitemizde birçok ek özelliklerle sizlere daha rahat bir hizmet sunmak amacındayız. Bu sanal alemde Malatya Kale izollu (izol) ilçemizi bütün dünyaya duyurabilmek  izolu hemşerilerimiz arasında  bağlantı kurabilmelerini sağlamak ; izolu hemşerilerimizin işletmelerini tanıtabileceği ve diğer izolu hemşerilerine sesini duyurabileceği bir ortam oluşturduk.. Bunların yanında izollu da yerleşmiş olmayıpta izollu ya özlem duyan hemşerilerimiz için de izollu dan resimler ve videolara da ulaşmaya devam edeceksiniz..

Yeni sitemizin herkese Hayırlı olması dileğiyle….

Malatyaizollu.Com Yönetimi

Kısa adres:

Yazar - 16 Temmuz 2009. Kategori Site Duyuruları. Bu yazıya yazılan yazıları RSS üzerinden takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorum yazabilir veya geri izlemede bulunabilirsiniz.

Malatya izollu Sitemiz Hayırlı olsun için 3 yorum

  1. Hayırlı olsun

  2. iiiiyice baktım gezdim dolaştım çok hoş olmuş başkan haliil kaya duman

  3. Ugrasmalariniz icin tebrikler, siteniz iyiye dogru gidiyor ve gercekten basarilar diliyorum. Cunki kendi insanlarimin daima basarili olmasi
    beni gururlandirir, ancak buda egitim ve ogrenim ile gerceklesmekte.
    Bilhakis, orf, adetlerimiz, lisanimiz, halkin yasama tarzi hakkinda cok
    eksiklikler goruyorum. Bilmiyorum turkiye’de yazma ozgurlukleri varmi? Benim zamanimda inkar ve yasaklar vardi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir