Malatya Izollu Facebook Sayfamız 2000 kişi

Malatya Kale

22 Eylül 2007 yılında birkaç arkadaşın bir araya gelerek, ilk olarak forum olarak kurulan ve sonra haber sitesi olarak devam eden malatyaizollu.com bugün sadece Facebook üzerinden 2000 kişiyi aşan kullanıcı sayısına ulaşmış bulunuyor. Bu süre zarfında sizlere Izollu ile ilgili haberler, resimler, videolar ve bilgilendirici yazılarla; sizlerin bir nebze de olsa özleminizi giderebilmesini ve bilgilenmesini sağlamıştır.

Malatya Kale Ilçesi

Malatya Izollu Facebook sayfasında en çok beğenilen resimi

Sitemiz Malatya Kale ilçesinin 1 numaralı sitesi derken biz bunu boşuna söylemiyoruz. İstatistiklerimizi Google Analitik üzerinden almaktayız ve aylık sitemizin ziyaret sayısı 1000′ i aşarken, sayfa gösterimi başına da 5000 gösterime kadar ulaşabilmektedir. Buna ek olarak Malatya Izollu Facebook sayfamız da güncel paylaşımları, aktif üyeleriyle de Izollu ile ilgili 1 numaralı site olduğunu söyleyebiliriz.

5 yıllık süre zarfında yayın hayatında hiç bir kesintiye uğramayan sitemizin, ilerleyen zamanlarda da büyüyerek ve güçlenerek yayına hayatına devam edip, Izollu’ nun basın yüzü olacağını söyleyebiliriz.

Facebook Sayfamız

Facebook Grubumuz

Twitter Sayfamız

 

Saygılarımızla

Malatya Izollu Yönetim Kurulu

 

Kısa adres:

Yazar - 25 Kasım 2012. Kategori Izollu Haberler, Site Duyuruları. Bu yazıya yazılan yazıları RSS üzerinden takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorum yazabilir veya geri izlemede bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir