MALATYA CUMHURİYETANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİNDEN KALE KAYMAKAMINA ZİYARET

Malatya Cumhuriyet Anadolu Lisesi öğrencileri   Kale Kaymakamı Ender Faruk UZUNOĞLU’nu ziyaret etti. Kaymakam olmak isteyen öğrenciler hem kaymakamla tanışmak hem de görevlerini kendisinden öğrenmek için Kale Kaymakamı Ender Faruk UZUNOĞLU’na görev ve yetkilerini konusunda sorular sordu. Öğrenciler ve öğretmenler ile beraber Kale Kaymakamlığına geldi. Kaymakam Ender Faruk UZUNOĞLU öğrencileri büyük bir ilgiyle karşıladı. İleri de Kaymakam olmak isteyen öğrenciler hem Kaymakam Bey’le tanışmak hem de mesleğe dair bilgiyi birinci ağızdan öğrenmek istedi.
Öğrenciler Kaymakam Ender Faruk UZUNOĞLU’na görev ve yetki ve sorumluluklarının yanı sıra, kaymakam olmak için hangi fakültelerde okumak gerektiğini sordu. Kale Kaymakamı Ender Faruk UZUNOĞLU ise çocukların tüm sorularına cevap verdi.  UZUNOĞLU öğrencilere derslerinize iyi çalışın önerisinde bulundu.

Kısa adres:

Yazar - 13 Nisan 2011. Kategori Izollu Haberler. Bu yazıya yazılan yazıları RSS üzerinden takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorum yazabilir veya geri izlemede bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir