Kale Kaymakamı Güder’den mahalle ziyaretleri ile talepleri dinledi

Kaymakam Mehmet Güder

 

 

Kaymakam Güder, ilçeye bağlı Çanakçı Mahallesini ve yaylaları ziyaret ederek Mahalle muhtarı ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Mahalle muhtarı ve vatandaşlardan mahalle sorunlarını dinleyen Güder, Kale’yi Pütürge ilçesine bağlayan ve mahalleden geçen yolun faaliyete geçmesi için gerekli çalışmaların yapılacağını belirtti.

Mahalledeki ihtiyaç sahibi ailelerle de görüşme yaparak ihtiyaçların giderilmesi konusunda gerekli girişimlerin yapılacağını söyleyen Güder, yaylaya çıkarak hayvan otlatan çocuklarla sohbet etti.

Çocuklara oyuncak dağıtan Güder, çocuklardan okuyup üniversiteyi bitirme sözü aldı.

Ziyaretler sonrası açıklama yapan Kaymakam Güder, “Kaymakamlık olarak bazı kurum yöneticilerimizle birlikte vatandaşlarımızın çeşitli sorunlarını ve mahallelerimizde yapılacak çalışmalarla ilgili olarak mahalle ziyaretleri gerçekleştiriyoruz. Bu sayede vatandaşlarımızın istek ve taleplerini yerinde görerek değerlendirme imkanımız oluyor.” diye konuştu.(AA)

Kısa adres:

Yazar - 29 Temmuz 2017. Kategori Izollu Haberler. Bu yazıya yazılan yazıları RSS üzerinden takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorum yazabilir veya geri izlemede bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir