Kale ilçesinde 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü

kaleyarışma

Kale ilçesinde 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla düzenlenen spor müsabakalarında başarılı olanlara ödülleri verildi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünce düzenlenen 15 Temmuz anma programı spor etkinlikleri kapsamında satranç, koşu, masa tenisi, Kur’an-ı Kerim okuma branşlarında yapılan müsabakalarda dereceye giren yarışmacılar, İlçe Müftülüğü Konferans Salonunda düzenlenen törenle madalya ve başarı belgesi ile ödüllendirildi.

Kaymakam Mehmet Güder, törende yaptığı konuşmada, gençlerden 15 Temmuz’u unutmamalarını isteyerek, 15 Temmuz demokrasi şehitleri ile tüm şehitleri rahmetle andıklarını belirtti.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Celal Genç de programa katılanlara Türk bayrağı hediye ederek, 15 Temmuzu unutmamalarını istedi.

Törende dereceye girenlere ödülleri protokol üyeleri tarafından verildi.

Törene, Belediye Başkanı Cemal Akdemir, İlçe Emniyet Amir Vekili Hüseyin İncirli, İlçe Milli Eğitim Müdürü Akın Ergen, Malmüdürü Hüseyin Görür, Nüfus Müdürü Şahin Bıçkıcı, Vakıf Müdürü Ali Rıza Şeket, Tapu Müdürü Metin Aktura da katıldı.

Kısa adres:

Yazar - 18 Temmuz 2017. Kategori Izollu Haberler. Bu yazıya yazılan yazıları RSS üzerinden takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorum yazabilir veya geri izlemede bulunabilirsiniz.

Kale ilçesinde 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü için bir yorum

  1. ZOLLULAR DÜRÜSTTÜR, DELİKANLIDIR ANCAK İZOLLUYA ATANAN ZABITA MEMURU NEYİN MÜSABAKASINI YAPTINI ADINI AÇIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir