KALE BELEDİYESİNE YENİ KEPÇE ALINDI

Halkımıza yıllardır beklediği hizmeti sunabilmek adına belediyemizin ve ilçe halkımızın en büyük ihtiyaçlarından biri olan kazıcı yükleyici kepçemiz zorlu bir maratonun ardından teslim alındı. Yaklaşık 120.000 TL ye mal olan kepçenin halkımızın birçok derdine deva olacağını düşünüyoruz.

Belediyemizin maddi durumu çok iyi sayılmaz, ancak yine de kepçenin ne kadar büyük bir gereklilik olduğunu görerek böyle bir karar aldık ve uygulamaya koyduk.

İlçemiz de vefat eden vatandaşlarımız için mezar açma işleri sıkıntılı olmaktaydı. Bu açıdan da belediye olarak halkımıza karşı olan mezar kazma ve defin işlemleri sorumluluğumuzu yerine getireceğimizi düşünüyoruz.

Çevredeki tek belediye kuruluşu olduğumuzdan dolayı çevre köylerden belediyemizden kepçe talebi olmaktaydı. Ve bizler yönetici olarak bu isteklere cevap verememenin ezikliği içerisindeydik. Bundan böyle kepçemizle civarda bulunan 7-8 köye de hizmet vermeyi planlamaktayız.

Belediyemize ve halkımıza hayırlı olmasını diliyorum.
Hacı Bayram GÖKHAN

Kısa adres:

Yazar - 18 Şubat 2010. Kategori Izollu Haberler. Bu yazıya yazılan yazıları RSS üzerinden takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorum yazabilir veya geri izlemede bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir