Kale Asayiş Haberleri

KALE’DE ATEŞLİ SİLAHLAR VE BIÇAKLAR İLE DİĞER ALETLER HAKKINDA KANUNA MUHALEFET: 17.05.2011 günü saat 13.00 sıralarında Kale-Bent Köyünde akli dengesi yerinde olmayan V.F (54 yaşında erkek)’ın üzerinde (1) adet numaralı kuru sıkıdan bozma tabanca, (15) adet 7.65 fişek ele geçirilmiş, tahkikat yapılmıştır.

İKAMETTEN HIRSIZLIK, Üçdeğirmen Mah. Suçun Tarihi 14.05.2011 Müşteki K A: H oğlu Malatya 1952 doğ Şüpheli Faili Meçhul Olayın Özeti

14.05.2011 günü iki kardeşe ait yazlık olarak kullanılan iki ayrı eve çelik kapılarının kilidini kırmak sureti ile girildiği, ev sahiplerinin İstanbul ilinde ikamet ettikleri ve her iki evde de kimsenin olmadığı, yazlık eve kardeşleri K A isimli şahsın baktığı, yapılan kontrolde; 2 adet televizyon , fırın, elektrik sobası ,şofben, tam sayısını bilmediği çok sayıda tabak ve halı, ayrıca mutfak dolaplarında bulunan çay,şeker,yağ gibi malzemelerin çalındığını tespit edilmiş olup, tahkikata devam edilmektedir.

KALE’DE İŞ KAZASI; Kale-Çanakçı köyünde, 13.05.2011 günü saat 15.00 sıralarında; S.İ (20 yaşında kadın) bahçesinde ot biçtiği esnada elinde bulunan orak ile sol el baş parmağını yaralamıştır. Yaralı Malatya Turgut Özal Tıp Merkezinde yapılan tedavisine müteakip taburcu edilmiş olup, olayla ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Kısa adres:

Yazar - 16 Mayıs 2011. Kategori Izollu Haberler. Bu yazıya yazılan yazıları RSS üzerinden takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorum yazabilir veya geri izlemede bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir