Erenli’den Yetişip Akp Milletvekili Adayı Olan Taha Özhan 24 Mayıs ta Köy Ziyaretlerine Devam Edecek

akp taha özhan

taha özhan

24 Mayıs 2015 Pazar Günü Sayın Dr. Taha Özhan İlçemizdede Salkımlı, Tepebaşı, Bağlıca, Mahmutdursun, Dedeköy, Kumluyazı, Düztarla, Kozluk, Mahallelerini Ziyaret Edecektir.

TAHA ÖZHAN KİMDİR?

Memleketi Malatya İzollu Erenli olan Taha Özhan. Milletvekili Adaylığı öncesinde SETA’da Genel Koordinatörlük görevini üstlenen Taha Özhan, New York Institute of Technology’de üniversite eğitimini tamamladı. New School for Social Research’de Küresel Ekonomi-Politik alanında yüksek lisans yaptı. Aynı okulda doktora çalışmalarına başladı.

Özhan, 2003 yılında Colombia Üniversitesi’nde, 2004 ve 2005 yıllarında New York Devlet Üniversitesi’nde ders verdi.
Siyaset, ekonomi ve uluslararası ilişkiler alanlarında yayınları bulunan Özhan “İşgal’in 6. yılında Irak” adlı kitabın yazarıdır. Birçok araştırma raporu, akademik makaleleri yer alan Özhan, uluslararası konferanslara konuşmacı olarak katılmaktadır.
Insight Turkey ve (Arapça yayınlanan)Ruiyya Turkiyya adlı akademik dergilerin danışma kurulunda yer almaktadır.
SETA yayınlarında ve Insight Turkey’de düzenli olarak yazıları yayınlanan Özhan, Hürriyet Daily News ve Sabah gazetelerinde köşe yazarlığı yapmaktadır.

Kısa adres:

Yazar - 23 Mayıs 2015. Kategori Izollu Haberler. Bu yazıya yazılan yazıları RSS üzerinden takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yorum yazabilir veya geri izlemede bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir